Alışveriş Sepetim
32,532
34,819

Müşteri Hizmetleri

Site Güvenliği


Tek Aydın Mobilya sisteminde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. tekaydinmobilya.com.tr'nin alt yapısında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta ve kullanılan teknolojilerdeki gelişmelere göre güncellenmektedir.

Sistemimizdeki her sayfa, Comodo RSA güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir.Sitemizdeki tüm sayfaların adres bölümünün ''https://'' ile başladığını göreceksiniz. Bu yaptığınız işlemin tamamen güvenli ortamda gerçekleştiğini gösterir. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için Tek Aydın Mobilya'nın güvenli ödeme sistemi; ulaslararası ödeme sistemleri (PCI-DSS) veri güvenliği standartlarının koruması altındadır. Bu standartlara uyumluluğumuz, bağımsız kurumlar tarafından da denetlenmektedir.

Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sistemimizde görünmemekte ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir. SSL sertifikası ile güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz, ilgili bankanın ödeme onaylama sisteminde değerlendirilerek bankanızdan gelen onay ya da red mesajına göre mobilya siparişiniz işleme alınır.

Sitemiz üzerinden ve mağazamızda tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan ya da internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile de alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

tekaydinmobilya.com.tr bünyesinde yer alan bilgi işlem departmanı ile siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Her konuda sorularınız için satış temsilcilerimize cumartesi ve pazar günü dahil haftanın her günü 0(212)650 11 47 nolu numaradan ulaşarak mesai saatleri içerisinde bilgi ve destek alabilirsiniz.  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.